• 1731011
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Тенда fabbygo TP-078

Материјал:Метал,Текстил
Димензии:300х300 cm
Висина:260 cm

Клуб Цена
8990 ден. 11990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173102 Категории: , Ознака: