• 176954
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Тенда fabbygo TP-030

Материјал:Метал,Текстил
Димензии:300х300 cm
Висина:260 cm

Клуб Цена
13941 ден. 15490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176954 Категории: ,