• 173098
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Тенда fabbygo GZ-033

Материјал:Метал,Текстил
Димензии:300х300 cm
Висина:260 cm

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173098 Категории: , Ознака: