• 96
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Веранда Антрацит со перници

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 160x45x45cm
Димензии на стол: 44x48x80cm

Клуб Цена
9441 ден. 10490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство