• фгхдгфх
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Trentino (Бел)

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 60x47x40cm
Димензии на стол: 72x75x90cm

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180506 Категории: ,