• fdsdgfdg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Tree (Црн)

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 53x53x40cm
Димензии на стол: 60x58x89cm

Клуб Цена
5841 ден. 6490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162793 Категории: ,