• 132
40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Samoa (Бел)

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 138x78x73cm
Димензии на стол: 60x39x45cm

Клуб Цена
4790 ден. 7990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180505 Категории: ,