5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Сет Nebraska 3

Димензии на маса:64x64x40cm
Димензии на тросед:79x188cm
Димензии на стол:79x75cm
Материјал: Ратан

Клуб Цена
27075 ден. 28500 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство