• 125
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Molok (Бел)

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 65x65x70cm
Димензии на стол: 65x65x32cm

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180515 Категории: ,