• garden-set-8
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6304

Материјал: Ратан, Mетал,Пластика
Димензии на стол: 58x64x80cm
Димензии на маса: 98x55x36cm
Димензии на двосед: 121x64x80cm

Клуб Цена
22491 ден. 24990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство