• 403
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6216 + 6 стола

Состав: Метал, Ратан,Пластика
Димензии маса: 150х90х72cm
Димензии стол: 58x62x88cm

Клуб Цена
33291 ден. 36990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173673 Категории: ,