• 173668
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6207

Материјал: Ратан,Метал,Стакло
Димензии на стол: 52x56x93cm
Димензии на маса: 90x90x72cm

Клуб Цена
16191 ден. 17990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173668 Категории: ,