• 402
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6206 + 6 стола

Материјал: Ратан, Mетал,Пластика
Димензии на стол: 52x56x93cm
Димензии на маса: 150x90x72cm

Клуб Цена
25191 ден. 27990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173667 Категории: ,