• garden-set-2
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6205

Материјал: Ратан, Mетал, Стакло
Димензии на стол: 52x56x93cm
Димензии на маса: 90x90x72cm

Клуб Цена
17991 ден. 19990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173666 Категории: , Ознака: