• 401
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo KM-6203

Состав: Метал, Ратан, Пластика
Димензии маса: 55х55х72 cm
Димензии стол: 47x56x80cm

Клуб Цена
4650 ден. 5190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173664 Категории: ,