• 195576
40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JYC1004F+JYT3002G

Димензија на маса: 150x80x74cm
Димензија на стол: 54x44x86cm
Состав: метал, пластика

Клуб Цена
11990 ден. 19990 ден.

На залиха

SKU: 195576 Категории: , Ознаки: ,