• 195305
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-2382W

Димензии на стол: 56x60x91cm
Димензии на маса: 90x90x72cm
Состав: Метал,ратан,стакло

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

На залиха

SKU: 195305 Категории: , Ознаки: ,