• 195314
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-2340W

Димензии на стол: 66×70.5x84cm
Димензии на маса: Ø43x46cm
Состав: Метал, ратан

Клуб Цена
12691 ден. 14990 ден.

На залиха

SKU: 195314 Категории: , Ознаки: ,