• fghfhhhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo BHKC-2164

Состав: Ратан, Метал, Стакло, Текстил
Димензии на стол: 66x65x77cm
Димензии на на двосед: 120x65x77cm
Димензии на на маса: 81x45x36cm

Клуб Цена
15291 ден. 16990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190123 Категории: , Ознака: