• fghhhjjhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo BH-221

Состав: Ратан, Метал, Стакло
Димензии на стол: 58x64x80cm
Димензии на на двосед: 121x64x80cm
Димензии на на маса: 98x55x36cm

Клуб Цена
23391 ден. 25990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190136 Категории: , Ознака: