• bghfg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Сет fabbygo BH-186

Материјал: Ратан,Метал,Стакло
Димензии маса: 150х90х72 cm
Димензии стол: 52x56x93cm

Клуб Цена
23391 ден. 25990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190132 Категории: , Ознака: