• fghhhg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo BH-185

Состав: Метал, Ратан
Димензии маса: 90х70 cm
Димензии стол: 52x56x93cm

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190131 Категории: , Ознака: