• дфгггг
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo BH-184

Состав: Ратан, Метал, Текстил
Димензии на стол: 52x56x93cm
Димензии на на маса: 90x90x72cm

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190130 Категории: , Ознака: