5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Akita

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 59x47x40cm
Димензии на стол: 55x58x85cm

Клуб Цена
5690 ден. 5990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180516 Категории: ,