38% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден нишалка SH-8209 – Крем

Состав: Метал, Текстил, Пластика
Димензии : 200х120×164 cm
Боја: Крем

Клуб Цена
10490 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169940 Категории: ,