• 170515
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-070 – сива

Димензии: 60х70cm
Состав: Метал, Стакло

Клуб Цена
1289 ден. 1590 ден.

На залиха

SKU: 170515 Категории: ,