• 176908
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Маса fabbygo SC-093T

Материјал: Метал, ратан
Димензии:50x45cm

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176908 Категории: ,