• 176910
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Маса fabbygo SC-091-60

Боја:Црна
Материјал: метал, стакло
Димензии: 60x60x70 cm

Клуб Цена
2138 ден. 3290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176911 Категории: ,