• 99
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден лулашка fabbygo FC1069 (Папрат)

Материјал: Ратан, Метал, текстил
Димензии:109x113x170cm

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170501 Категории: ,