• sdffdgh
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден лулашка fabbygo B-2043

Материјал: Текстил
Димензии : 110x80x60mm

Клуб Цена
1690 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176895 Категории: ,