• 32
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден лулашка fabbygo B-2039

Состав: Текстил, Дрво
Димензии : 150х50 cm

Клуб Цена
1606 ден. 1690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176894 Категории: ,