• 38
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден чадор fabbygo SY-101(Темно Зелен)

Димезнии: 3 х 3 х 2,5 m
Боја: Темно Зелена
Материјал: Метал, Текстил

Клуб Цена
5391 ден. 5990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176956 Категории: ,