• 37
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден чадор fabbygo SY-101 (Крем)

Димезнии: 3 х 3 х 2,5 m
Боја: Крем
Материјал: Метал, Текстил

Клуб Цена
4941 ден. 5490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176957 Категории: , Ознака: