Фурна gorenje BO74SYW

Механички часовник за исклучување  
Енергетска класа: A+  
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Динамичко ладење на рерната (DC DynamicCooking)
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Чистење со AquaClean функција
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Потрошувачка на електрична енергија: 0,69 kWh (вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална)
Моќност на инфра грејачот: 2.700 W
Приклучна моќ-струја: 3,3 kW
20999 ден.

На залиха

SKU: 170487 Категорија: Ознака: