17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна gorenje BO717 ORAB

Ora-Ito Вградна Фурна
Црна боја
Push pull копчиња
Мултифункционална рерна – 71 Литри Боја на рачката: Сребрена
Механичко управување
EcoClean емајл во внатрешноста на рерната
Иноксен филтер за маснотии
Конвенционално греење – горен и долен грејач
Мал инфра грејач
Gentle close меко затворање на вратата
Perfect grill за идеално печење
Самочистење со вода
Вентилатор
Решетка
Двојно застаклена врата на рерната(cool door T<85C)
Енаргетска класа А
Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 547mm (60cm)

Клуб Цена
18990 ден. 22999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198124 Категории: ,