Фурна gorenje BO 7530 CLI

Classico (Ретро) Вградна Фурна
Крем боја
Боја на рачката златна
Енергетска класа: А
Електронски програмски тајмер со аналоген дисплеј
Механичко управување
Конвенционална рерна (вентилатор) – 71 Литри
Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб
Стаклена контролна плоча
Ергономски копчиња и рачка
Едноставно деллива врата на рерната
Aqua clean едноставно секојдневно чистење
Perfect grill двоен греач за перфектно печење
Рамна површина на вратата од рерната
Kонвенционално греење – горен и долен грејач
Kонвенционално со со вентилатор
Инфра греач – голем
Инфра греач и вентилатор – голем
Самочистење со вода
Светло од горе
Класична шарка на вратата
Ергономски обликувани ретро копчиња
Решетка
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Жичани шини – држачи за плех
Тројно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CoolDoor)
Динамичко ладење на фурната – DC
Чистење со Aqua Clean Функција
Eco Clean емајл (рерна и плехови)
Моќност на инфра грејачот: 2600 W
Приклучна моќ: 2700 W
Димензии (Ш х В х Д): 597 х 595 х 565 cm

21999 ден.

Нема на залиха

SKU: 167963 Категорија: