Фурна gorenje BO 7530 CLB

Classico (Ретро) Вградна Фурна
Енергетска класа: А
Електронски програмски тајмер со аналоген дисплеј
Механичко управување
Конвенционална рерна (вентилатор) – 71 Литри
Најголема употреблива површина за готвење
Дизајн: HomeMADE
Стаклена контролна плоча
Ергономски копчиња и рачка
Aqua clean едноставно секојдневно чистење
Perfect grill двоен греач за перфектно печење
Инфра греач – голем
Инфра греач и вентилатор – голем
Ергономски обликувани ретро копчиња
Длабока емајлирана тава
Плиток плех за печење
Димензии (Ш х В х Д): 59,7 х 59,5 х 56,5 cm

19999 ден.

Нема на залиха

SKU: 167880 Категорија: