Фурна gorenje BC6151E19 XK

Енергетска класа: А
Материјал на контролната табла: Нерѓосувачки челик
PerfectGrill
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Нето тежина: 28,2 kg

16990 ден.

На залиха

SKU: 085224 Категорија: