13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна BEKO BIR32400XMS

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:82L
12 функции на рерната
Телескопска решетка х 2
3D готвење
Каталитичка позадина
Вентилатор,Грил
Дигитален тајмер
Димензии:59,5×59,4×56,7cm

Клуб Цена
26000 ден. 29999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161580 Категории: ,