Фурна BEKO BIE22100X

Мултифункционална
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:71L
6 функции
Грил,Вентилатор
Механички тајмер
Димензии:60x60x57cm

10999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 090109 Категорија: Ознака: