14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна BEKO BIE22100X

Мултифункционална
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:71L
6 функции
Грил,Вентилатор
Механички тајмер
Димензии:60x60x57cm

Клуб Цена
9926 ден. 11499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 090109 Категории: , Ознака: