• 177338
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Whirlpool ART 9810

Енергетска класа:A+
Капацитет:308 l
Ниво на бучава:35 db
Димензии:54x194cm

Клуб Цена
35999 ден. 39999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177338 Категории: ,