• 196232
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Piknik 24L

Димензии: 38x41x23cm
Матријал: пластика

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196232 Категории: ,