9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Gorenje RKI4182E1

Енергетска класа: A++
Нето капацитет: 260l(190/71)
Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

Клуб Цена
22191 ден. 24499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176416 Категории: , Ознаки: ,