Фрижидер Gorenje NRK6202AXL4

Енергетска класа: A++
Бруто капацитет: 331 l
Димензии:60×200×59.2
NoFrost Plus
Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 110 / 96 l
Капацитет на замрзнување: 12 kg/24h
Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 h

30999 ден.

На залиха

SKU: 175519 Категорија: