Фрижидер gorenje NRK 612 ST

Класа на енергетска ефикасност: А ++
Електронска контрола со LED дисплеј
Димензии (Ш x Ш x Д): 185 x 60 x 64 см
Тежина: 84 кг

55490 ден.

На залиха

SKU: 088222 Категорија: