5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер gorenje NRK 612 ORAB

Комбиниран фрижидер со долна комора ORA ITO
Црна Боја
NO FROST PLUS
Внатрешен ЛЕД Дисплеј
Енергетска класа: A++
IonAir: Воздушен јонизатор во фрижидерот
AdaptTech: Интелигентен систем на прилагодување кон навиките на корисниците
MultiFlow 360°: Мулти 3D распрскување на воздухот
Електронско управување
FastFreeze: Брзо замрзнување
1 компресор
Регулација на температура
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 cm
LED осветлување на кровот
5 стаклени полици
BottleMat држач за шишиња
FreshZone
CrispZone голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
XXL SpaceBox фиока
3 фиоки
Тотал нето капацитет 307л
Нето капацитет: 222 Литри
Нето капацитет: 85 Литри
Димензии (Ш х В х Д): 60 х 185 х 64 cm

Клуб Цена
49399 ден. 51999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166390 Категории: , Ознака: