• 194100

Фрижидер FUEGO FGTF 484 W

Автоматско одмрзнување
Енергетска класа:A
Нето капацитет:82L
Димензии:84x48x43cm

7990 ден.

Нема на залиха

SKU: 194100 Категорија: