21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Favorit NF-379N Inox

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
186/60/65 CM
СИСТЕМ NO FROST
КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ (ВНАТРЕШЕН ДИСПЛЕЈ)
ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА НА ЛАДИЛНИКОТ
ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ
СР ИНДИКАТОР ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НА ГРЕШКА
РЕЖИМ НА СУПЕР ЛАДЕЊЕ
ЕКОНОМИЧЕН РЕЖИМ
ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА
БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН
341/324 L
ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН
230/106 L
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F
ГАС
Р 600 A
БОЈА
БЕЛА/INOX
ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ
ЕДЕН КОМПРЕСОР
УЛИРАЧКИ НОГАРКИ
ЗАДНИ ТРКАЛЦА
ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ
ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА
ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА
ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА
ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ
КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
306 KWH / ГОД
НИВО НА БУЧНОСТ
41 DB

Клуб Цена
22999 ден. 28999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187841 Категории: , Ознака: