Фрижидер Beko BCHA 275 K2

Semi NoFrost
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:262L
Капацитет на фрижидерот:193L
Капацитет на замзнување:69L
Автономна работа до 13h
Капацитет на замрзнување:4kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:286kWh
Ниво на бучава:40dB
Димензии:178x55x54cm

21999 ден.

Нема на залиха

SKU: 169563 Категорија: