• 180300
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза AIR 3046

Компактен дизајн
Брзо и ефикасно пржење
Тајмер од 30 минути, со аларм за крај на циклусот
Практично претходно поставено температура од 180 ° C
Материјал:Пластика
Димензии(ВxШxД):335X258X258 mm
Тежина:2,5 kg

Клуб Цена
4740 ден. 4990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180300 Категории: ,